Av Pazarım
 
 
  Anasayfa  |  Yeni Ürünler  |  İndirimdekiler  |  Sepetim  | Müşteri Hizmetleri |  Bize Ulaşın | Hesap Numaraları
E-posta : Şifre : Üye Ol Şifremi Unuttum
KARGO TAKİPKARGO TAKİP KAMPANLAYALI ÜRÜNLERArayın, Kapınıza Gelsin
TELEFONLA SİPARİŞ
0 262 344 39 77
İNDİRİMLİ ÜRÜNLERUcuzluktan Yararlanın!
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
ALIŞVERİŞ SEPETİMKeyifli Alışverişler!
ALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetiniz boş
Sosyal medya hesaplarımız
Tuzlu Su Balıklarını Tanıyalım.Denizlerimizde yaşayan av balıklarımızın özelliklerini , genel avlanma tekniklerini ve bilinen pişirme tekniklerini bu bölümde bulabilirsiniz.
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
Av Pazarım
İade Şartları

Avpazarim.net sitesinde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

Garanti Koşulları

Sitemizde satılan ürünlerin garanti süresini ve şartlarını sağlayıcı firmalar belirlemektedir.Avpazarim.net sadece bu garantör firmalar ve üretici filrmalar ile müşteri arasında ki iletişimi sağlama konumundadır.Arızalı ürün tamir ve değişimi süreci aşağıda ki gibidir.

Satın almış olduğunuz ürün kutusundan arızalı çıkmış veya hiç kullanmadan bozulmuş ise , fatura tarinden itibaren ilk yedi (7) gün içerisinde değişim talebinde bulunarak.Ürününüzü değiştirebilirsiniz.

Ürün; arızasını tanımlayıcı bilgilendirme not ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir.Gönderilen ürün; garantör veya üretici firmanın teknik servisine tarafımızca sevk edilir.Burada belirtmiş olduğunuz arıza notuna göre ürün teste tabi tutulur.Arıza teknik servis tarafından onaylandıktan sonra teknik servis bire bir değişimi sağlar.Eğer stok durumları bire bir değişime uygun değil ise müşteri ile irtibata geçilerek müşterinin rızası dahilinde benzeri veya muadili bir ürün ile değişimi yapılır.Bu tip durumlarda; Arızalı ürünün 2 nüsha faturası, ürün ile birlikte sevk edilmiş tüm ek, ilave aksesuar ve kullanım kitapçığı, orjinal ambalajı ile birlikte eksisksiz olarak sevk edilmesi gerekmektedir.Ürünün firmaya tarafımızca da iadesi yapılacağından tüm aksesuar ve ambalajının tam olması vede hiçbir şekilde hasar görmemesi gerekmektedir.Bu süreç bir (1) ila üç (3) gün sürebilmektedir.

Bu süreç zarfında arızalı ürünün Müşteriden-Avpazarim. net'e  (Kurtoğlu av bayii) ulaşım bedeli müşteriye, Avpazarim.net ' den teknik servise ulaşım masrafları Avpazarim.net e ait olup, arızası veya değişimi biten ürünün müşteriye nakil masrafları müşteriye aittir.Bu nedenle bildirimi yapılmayan, kargo masrafları ödenmeyen ve yedi (7) günlük iade sürecini geçen ürünler kabul edilmeyecektir.İadeleriniz için kargo adresimiz KURTOĞLU AV BAYİİ, Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. No 12 Yuvacık / Başiskele / KOCAELİ

Satın aldığınız ürün fatura tarihinden yedi (7) gün sonra yada normal garanti süresi içerisinde arızalanmış ise ?
Ürün tarafımıza arızayı tanımlayan bir bilgilendirme notu ile müşteri tarafından sevk edilir.Burada ürün sevk masrafı müşteriye aittir.Gönderilen ürün Avpazarım.net  tarafından garantör yada üretici firmaya sevk edilir.Belirtilmiş olan arıza notuna göre ürün teste tabi tutulur.Arızanın teknik servis tarafından onaylanmasının ardından ürün tamir veya tadilat servisine sevk edilir.Tamir veya değişimi tamamlanan ürün müşteriye sevk edilir.Bu gibi durumlarda arızalı ürün tarafımıza orjinal faturası ve garanti belgesi ile sevk edilmesi gerekmektedir.Bu süreç ilgili kanuna göre on (10) ila otuz (30) gün sürebilmektedir.Tüm bu süreçleri avpazarim.net titizlikle takip etmektedir.Bu süreç zarfında bilgi almak isterseniz info@avpazarim.net email adresine mail atabilir veya 0 262 344 39 77 nolu telefonu arayarak ürününüz hakkında her zaman bilgi alabilirsiniz. 

Bu süreç zarfında müşterinin ürün ile birlikte ürüne ait aksesuar ve kullanım kitapçığı yada orjinal ambalajı sevk etmesine gerek yoktur.

İade ve değişim koşulları?

Avpazarım.net sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürünler fatura tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde kutusundan arızalı çıkmış ise yada hiç kullanmadan arızalanmış ise iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.Arızalı ürünü yazılı olarak  info@avpazarim.net e-mail adresine bildirebilir veya 0 262 344 39 77 nolu telefonu arayarak bildirebilirsiniz.Fatura tarihinden itibaren ilk yedi (7) gün içerisinde iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.Bu şartlara uymayan, bildirimi yapılmayan veya süreyi aşan durumlarda iadeler kabul edilmeyecektir.

İadesi veya değişimi talep edilen ürün müşteriye satılmış ise; ürün ile birlikte sevk edilen 2 nüsha orjinal faturası, ürün ile birlikte orjinal ambalajı, tüm aksesuar ve ekleri, kullanım kılavuzları tam ve eksiksiz bir şekilde müşteri atarafından geri gönderilmesi gerekmektedir.Ürün firmamız tarafından ithalatçı veya imalatçı firmaya iade edileceğinden tüm eklerinin tam ve eksisksiz olması ayrıca ambalajının hasar görmemesi gerekmektedir.Faturası 2 nüsha ile gönderilmeyen ürün yada ürünler, eksik aksesuar ile geri gönderilen ürünler ve de ambalajı hasarlanmış ürünler tarafımızca teslim alınmayacaktır.

Eğer ürün iadesi ticari işletmeler tarafından yapılacak ise iade edilecek ürün yada ürünlere iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.

Tüm bu işlemler için kargo adresimiz aşağıda ki gibidir.

KURTOĞLU AV MALZEMELERİ

Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. No . 12 Yuvacık / Başiskele / KOCAELİ

Tel &Fax . 0 262 344 39 77

E-mail : info@avpazarim.net

İadesi yapılacak veya değişimi yapılacak ürünlerin gönderimi kargo firmaları ile yapılacaksa sevk masrafları tüketiye aittir.Yukarıda belirtilen hususlar doğrultusunda iade ve değişim taleplerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Bu şartlara uymayan ve bildirimi yapılmadan sevk edilen yada yasal yedi (7) günlük süreyi aşan gönderiler tarafımızca kabul edilmeyip aynı kargo şirketi ile geri sevk edilecektir.

Satın almış olduğum ürünün siparişini nasıl iptal ederim?

Avpazarim.net sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürün yada ürünleri kargoya verilmeden önce siparişlerini iptal edebilirsiniz.Bu gibi durumlarda adınız, soyadınız ve sipariş numaranızı info@avpazarim.net mail adresine mail atarak veya 0262 344 39 77 nolu telefonu arayarak sipariş iptalini bildirmeniz gerekmektedir.Sipariş iptalinizin ardından tarafınıza mail veya telefon yolu ile siparişinizin iptal edildiği bilgisi geçilecektir.Satın alma işlemini iptal ettiğiniz ürünün bedeli, ödemeyi yaptığınız şekilde tarafınıza geri iade edilecektir.Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde yapılan iptallerde iade edilecek tutarın kartınıza geri iadesi bir (1) veya üç (3) iş günü sürebilmektedir.

Yukarıda belirtilen husular doğrultusunda siparişlerinizin iptalini rahatlıkla yapabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA,

KURTOĞLU AV BAYİİ

 www.avpazarim.net

 
 
  Gizlilik ve Güvenlik | Site Haritası | Müşteri Hizmetleri | Bize Ulaşın   İade Şartları | Sipariş ve Teslimat | Havale Bildirim Formu
   
   
Bu sitede yer alan görsel ve yazılı içerik
Avpazarim.net tarafından sağlanmıştır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
Web tasarım  marjin.net